line3

Conectus to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi outsourcingu dla szeroko rozumianego biznesu. Naszym największym kapitałem zawsze pozostaną LUDZIE, którzy mają kluczowy wpływ na nasz rozwój oraz nasz wizerunek. Ponad wszystko cenimy sobie doskonałą atmosferę w pracy, która nieustannie  pomaga nam podnosić kwalifikacje oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi poszukujemy osób na tworzące się stanowiska pracy. Jeśli jesteś gotowy aby stać się członkiem NASZEGO ZESPOŁU skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz. Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska pracy:

 

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

Osoba pracująca na stanowisku DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO B2B odpowiedzialna będzie za telefoniczny serwis sprzedażowy klientów działających w branży specjalistycznej oraz FMCG.

Możesz oczekiwać od nas: atrakcyjnego wynagrodzenia nawet 5000 PLN, wspaniałej atmosfery  w doświadczonym zespole  oraz profesjonalnego cyklu szkoleniowego. Dodatkowo u nas możesz liczyć na elastyczny czas pracy, który ustalasz sam ze swoim przełożonym

 

Imię i nazwisko: (wymagane)

Adres email: (wymagane)

Numer telefonu:

Treść wiadomości:

Dołącz swoje CV:

captcha

Skontaktuj się z nami!

Get in touch with us!