W obecnych czasach Contact Center to wielokanałowe centrum obsługi klienta, gdzie poza telefonem wykorzystujemy wiele nowych kanałów komunikacji: MMS, SMS, FAX, czat, e-mail, social media, web i jeszcze wiele innych – wszystko po to, aby klienci mogli kontaktować się z sposób prosty i wygodny dla siebie. Era stacjonarnych biur obsługi klienta to już raczej przeszłość – nastała era Contact Center. Projekt Conectus Contact Center jako jeden z pionierów w branży Contact Center w Polsce może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w realizacji usług sprzedażowych, marketingowych, badania rynku czy back office.
W ramach zakresu usług realizowanych poprzez Contact Center możemy zaproponować: telesprzedaż i realizacja kampani marketingowych, infolinie, badania rynkowe, back office, zarządzanie bazami danych, rozwiązania technologiczne dla call center.

Zobacz Więcej…

Budowanie, zarządzanie oraz optymalizacja działów sprzedaży to nasza specjalizacja. Projekt Conectus Salesforces zrzesza ludzi z ogromnym praktycznym doświadczeniem zdobywanym w różnych projektach związanych ze sprzedażą w międzynarodowych korporacjach. Dzisiaj łącząc doświadczenie oraz szeroki wachlarz nowoczesnych narządzi jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze rozwiązania dedykowane dla każdego klienta.
Działamy w wielu branżach biznesowych począwszy od FMCG poprzez farmację, bankowość a na telecomach kończąc.
W ramach naszego brandu Conectus Salesforces jesteśmy w stanie zaproponować pełen pakiet usług związanych z obsługą i zarządzaniem działami sprzedaży a w szczególności:

Zobacz Więcej…

Project Conectus Digital to projekt skupiający sie na nowoczesnych technologiach z zakresy komunikacji, elektroniki, automatyki oraz akumulacji Big Data.
Naszym celem jest wdrażanie i rozwijanie przełomowych rozwiązań w życiu codziennym. Szczególnym zakresem naszych zainteresowań jest obszar konsumenckich rozwiązań dedykowanych dla zwierząt domowych i towarzyszących mających na celu rozwój wiedzy branżowej oraz poprawę warunków życia naszych czworonożnych przyjaciół. Pomagamy wdrażać nowoczesne rozwiązania opierając się na naszym doświadczeniu przy wsparciu wielu specjalistów. Realizujemy kampanie e-marketingowe oraz e-sprzedażowe. Kreujemy skuteczne kampanie mailingowe promujące wdrożenia nowych technologii opierając się na strukturyzowanych bazach.

Zobacz Więcej…

Jesteśmy przekonani, że w każdym z nas tkwi wielki potencjał. Jedyne wyzwanie jakie stoi przed nami to wydobycie tego potencjału oraz wykorzystanie go do realizacji założonych celów. Projekt Conectus Training&Coaching dostarcza wiedzę i narzędzia inspirujące do dokonywania pozytywnych zmian w życiu, pokonywania negatywnych schematów myślowych oraz budowania i ukierunkowania własnej, pozytywnej świadomości. Zajmujemy się organizacją i prowadzeniem szkoleń, warsztatów i spotkań tematycznych dzięki którym poprawiamy skuteczność komunikacji w ramach działów sprzedaży oraz innych grup realizacji zadań. Pomagamy wzmocnić relacje z otoczeniem co bezpośrednio wpływa na efektywność. Projekt Conectus polega na własnych doświadczeniach zdobytych w ciągu wielu lat praktyki. Korzystamy również z doświadczenia i wiedzy naszych partnerów przez co jesteśmy w stanie przygotować bardzo skuteczne i efektywne kampanie szkoleniowe. Naszą specjalizacją są szkolenia dedykowane dla ludzi i zespołów odpowiedzialnych za sprzedaż, dysponujemy również specjalistyczną wiedzą praktyczną i teoretyczną z zakresu budowania i wdrażania projektów związanych z nowoczesnymi technologiami oraz e-commerce.

Zobacz Więcej…

Skontaktuj się z nami!

Get in touch with us!