BMS Creative wspólnie z Conectus Digital rozwija oprogramowanie Berberis

 

berberis

bms.krakow.pl

BMS Creative o sobie:

Tworzymy systemy dla przedsiębiorstw. Naszym najważniejszym produktem jest Berberis – nowoczesne rozwiązanie klasy ERP, z klientem w roli głównej (CRM) i bardzo silną orientacją na zarządzanie procesami (BPM). Dziś korzystają już z niego tysiące firm i instytucji w Polsce, jak również poza jej granicami. Wdrażamy nasze oprogramowanie sami, bądź też korzystamy z pomocy licznych partnerów, szkolimy klientów w zakresie jego użytkowania oraz świadczymy im niezbędne wsparcie techniczne, a także odpowiednie usługi doradcze i integracyjne.

Prowadzimy też prace badawcze i rozwojowe w zakresie technologii sztucznych sieci neuronowych. Ich efektem jest N-Expert, specjalistyczne narzędzie do eksploracji danych (data mining), które oferujemy klientom i przy pomocy którego wykonujemy prace polegające na tworzeniu odpowiednich modeli i analizowaniu informacji w poszukiwaniu ukrytych w nich prawidłowości i korelacji, a w szczególności prognozowaniu przyszłych zachowań na podstawie danych z przeszłości.

 Jesteśmy partnerem ORACLE, światowego lidera w dziedzinie systemów baz danych, a także firm Statsoft i SPSS, wiodących dostawców narzędzi analitycznych. Jako producent oprogramowania mamy też swoich partnerów handlowych i wdrożeniowych – współpracujące z nami firmy informatyczne na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Doświadczenie zdobywaliśmy pracując przez wiele lat dla różnych dużych korporacji – głównie z sektora telekomunikacyjnego. Mimo to nasza oferta nie ogranicza się tylko do jednej, wybranej branży. Nie unikamy też rynku MSP. Przeciwnie, staramy się być obecni wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania informatyczne. Szczególnie interesują nas przy tym zagadnienia z dziedziny zarządzania i organizacji pracy, komunikacji człowieka z maszyną oraz automatyzacji działań w firmie.